3MTP (Tech)Zdalne Lekcje

Zajęcia praktyczne – procesy technologiczne w gastronomii – III MTP

13.05.2020

Temat: Zajęcia utrwalające wiadomości i przygotowujące do egzaminu zawodowego

Witam Was Drodzy Uczniowie

Kontynuujemy przygotowanie do egzaminu praktycznego. Naszym głównym zadaniem na dzisiejsze zajęcia będzie rozwiązywanie testów egzaminacyjnych . W tym celu należy skorzystać  z adresu https://arkusze.pl/egzamin-zawodowy-kwalifikacja-t-06/  .  Wasze zadanie to rozwiązanie testów z 2015 r – styczeń , czerwiec, wrzesień . Następnie należy sprawdzić poprawność rozwiązania korzystając z odpowiedzi.

Tylko od waszej sumienności zależy wasz sukces na egzaminie, który was czeka.

Wszelkie pytania i informacje zwrotne należy kierować do mnie na e-mail – jolantazajac66@wp.pl   lub poprzez e-dziennik wpisując w tytule wiadomości imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Czekam na informację czy wynik egzaminu jest pozytywny

Życzę powodzenia i miłej pracy

J. Zając