Uncategorized

Zajęcia praktyczne -3 MTP

Witam.

Drodzy uczniowie rozpoczynamy zdalne nauczanie.
Proszę zapoznać się z podanymi stronami ( https://kurierlubelski.pl/dania-dietetyczne-przepisy-na-obiad-i-przekaski-dietetyczne-z-kurczaka-i-nie-tylko-szybkie-i-smaczne/ar/13868664 , (https://zdrowie.wprost.pl/odzywianie/produkty/10280796/5-najzdrowszych-metod-przyrzadzania-potraw.html) celem wprowadzenia do tematu – Sporządzanie potraw dietetycznych, zapoznania się z zasadami żywienia dietetycznego i przepisami potraw dietetycznych oraz metodami sporządzania potraw dietetycznych.

Proponuję ćwiczenie: zaplanuj śniadanie, obiad i kolacje z potraw dietetycznych. W miarę możliwości i dostępności produktów można wykonać prostą potrawę dietetyczną. Zaplanowany zestaw prześlij na dziennik elektroniczny. Wskazane zrobienie zdjęcia wykonanej potrawy ( można przesłać na adres jolantazjac66@wp.pl).

Podaj kto powinien spożywać potrawy dietetyczne – odpowiedź prześlij na dziennik elektroniczny
W przypadku wolnego czasu wskazane jest rozwiązywanie testów egzaminacyjnych o-line dostępnych pod następującym adresem http://kwalifikacjewzawodzie.pl/kwalifikacje/kwalifikacja-t6/ – testy październik 2013r.
Powodzenia.