Aktualności

Zajęcia kulturowo-językowe z wolontariuszami AIESEC

W dniach 7 do 11 października, dzięki współpracy ZSCKR w Jabłoniu z międzynarodową organizacją studencką AIESEC, naszą szkołę odwiedziło dwóch wolontariuszy z Kolumbii oraz Filipin. Podobnie jak w latach ubiegłych prowadzili oni zajęcia kulturowo-językowe, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Zajęcia te stanowiły okazję nie tylko do komunikowania się w języku angielskim, ale też do poznania obcych kultur i tradycji. Dostarczały one też ciekawych informacji na temat innych krajów z odległych zakątków świata, uczyły tolerancji i otwartości oraz służyły pokonywaniu stereotypów na temat innych kultur i narodowości. Mamy nadzieję, że wizyta ta była ciekawym doświadczeniem oraz będzie stanowiła długotrwałą motywację do nauki języka angielskiego.