100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI.Sport

XIII Bieg Niepodległości

Drugiego października uczniowie ZSCKR w Jabłoniu uczestniczyli w XIII Biegu Niepodległości zorganizowanym z okazji 79 rocznicy Bitwy pod Jabłoniem. Organizatorami biegu byli: Wójt Gminy Jabłoń, Komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii, Gminny Ośrodek  Kultury w Jabłoniu, Szkoła Podstawowa w Jabłoniu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Jabłoniu.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrody wywalczyli:

Dziewczęta: I miejsce – Wiktoria Harcaj

II miejsce – Patrycja Chlebik

III miejsce – Julia Bujnik

Chłopcy:      I miejsce – Grzegorz Jędrzejewski

II miejsce – Konrad Syryjczyk

III miejsce – JulRafał Koźliński

 

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom wielkie gratulacje!

Nauczyciele w-f – Rafał Stańko i Artur Paterek