Aktualności

X Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Mój Anioł”

Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół MDK „Dzieci z pasją” zorganizowali X Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Mój Anioł” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego. Jego celem było przede wszystkim wychowanie przez sztukę do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych oraz inspirowanie do kreatywności i własnej pracy twórczej. Tematyka prac plastycznych i literackich była związana z aniołami, z ich działalnością w życiu człowieka oraz z różnymi zadaniami, jakie mają do spełnienia.

W konkursie tym wzięła udział Hanna Supryn – uczennica klasy II PT z ZSCKR w Jabłoniu, która napisała wiersz pt. „Mój Anioł’. Został on wyróżniony w kategorii poezja szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Małgorzata Semeniuk