AktualnościUncategorizedWycieczki

Wycieczka do Warszawy uczniów klasy IV FTR

   Dnia 10.02.2023r. uczniowie klasy IV FTR uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Punktem kulminacyjnym wyjazdu była wizyta w Studio Buffo, w którym młodzież obejrzała musical 3D Romeo i Julia w reżyserii Janusza Józefowicza. Tematem musicalu jest młodzieńcza bezkompromisowa miłość, która napotyka bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami. Widzowie mieli okazję podziwiać trójwymiarową rzeczywistość, wielkoformatowe ekrany, latające motocykle, strugi deszczu na scenie, młodzieńczy zapał artystów i zapierającą dech w piersiach muzykę.

Następnym, a zarazem ostatnim punktem wycieczki był spacer po Rynku Starego Miasta oraz jazda na łyżwach na lodowisku.

Justyna Hawryluk i Joanna Michaluk