Wycieczki

Wycieczka do Lublina

W dniu 4 grudnia br. uczniowie klasy II CB, III CB oraz II FPT i IV RTM uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Lublina. Wycieczkę rozpoczęliśmy od jazdy na łyżwach w Miejskim Ośrodku Sportu
i Rekreacji „Icemania”. Zabawa na lodzie dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń, mimo wielu upadków zabawa była przednia, a jej efekty odczuwaliśmy jeszcze przez kilka dni. Kolejnym punktem wycieczki były rozgrywki na torze w kręgielni oraz zmagania na ściance wspinaczkowej.  Idealne miejsca dostarczające nie tylko świetnej rozrywki, ale również wyzwalające ducha rywalizacji. Ostatnim punktem wycieczki, po trudach sportowych konkurencji był seans w kinie, gdzie uczniowie mogli odpocząć po intensywnym dniu. Wróciliśmy pełni nowych wrażeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejny wyjazd edukacyjno – rekreacyjny.

 

Anna Świderska, Anna Lisiecka