AktualnościUncategorizedWycieczki

Wycieczka do firmy Techmlek

Firma Techmlek w pierwszym roku swojej działalności sprzedała dwa ciągniki – teraz sprzedaje ich rocznie ponad sto. W ramach swoich zajęć szkolnych uczniowie klasy IBT technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki odbyli praktyki u dystrybutora maszyn rolniczych i sadowniczych znanych marek: KubotaMetal-FachSamasz, Krukowiak, Agro-Masz czy Mascar w Pałecznicy k/Lubartowa. Firma oferuje kompleksowy pakiet obsługi klienta; począwszy od specjalistycznego doradztwa, sporządzania i realizacji wniosków o finansowanie z programów unijnych, fabryczne finansowania kredytów na zakup maszyn po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wydanych maszyn. Na miejscu możemy również zaopatrzyć się w części do maszyn rolniczych większości marek jak i innych środków do produkcji rolnej. Więcej informacji o firmie na ich stronie internetowej: www.techmlek.com.pl