Uncategorized

Wychowanie fizyczne kl. III MTP 25.03.2020

25.03.2020

 

Temat:  Aerobic – dance. Zestaw ćwiczeń podnoszących ogólną sprawność.

 

Dzień dobry moi drodzy,

W ramach zajęć zdalnych z Wychowania Fizycznego proszę o zapoznanie się z filmikiem poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=965qZScyVVI

Filmik przedstawia trening cardio zawierający również kroki aerobicu. Cześć z nich jest Wam już znana z poprzednich lekcji. Polecam poćwiczyć w przerwie od zajęć przy komputerze. Gwarantuję  Wam, że poczujecie się dużo lepiej i zapał do dalszej pracy będzie większy. Ćwiczenia nie są trudne ani ciężkie, aczkolwiek wykonujcie je zgodnie z rytmem własnego ciała – jak czujecie, że nie dacie rady to po prostu odpocznijcie – nic na siłę – wiem, że wszyscy jesteście bardzo ambitni.

Wszelkie pytania kierujcie do mnie poprzez e-dziennik.

Pozdrawiam

Artur Paterek