Internat

Wybory Mistera Internatu 2018

27 września 2018r. z okazji Dnia Chłopaka na stołówce szkolnej odbyły się wybory „Mistera Internatu 2018”. Siedmiu odważnych mężczyzn (Adrian Wetoszka, Mikołaj Borowicz, Piotr Izdebski, Tomasz Golec, Rafał Koźliński, Piotr Kaliszuk, Mikołaj Tymosiewicz) rywalizowało ze sobą o ten zaszczytny tytuł. Musieli oni sprawdzić się w czynnościach wykonywanych na ogół przez kobiety, dlatego między innymi robili sobie manicure, wykonywali dziewczętom makijaż i fryzury, chodzili na szpilkach i tańczyli w nich. Oceniało ich pięcioosobowe jury złożone z dziewcząt. W role prowadzących wcieliły się Aleksandra Janczura i Wiktoria Harcaj. W wyniku rywalizacji „Misterem Internatu 2018” został Adrian Wetoszka, którego uhonorowano złotą koroną, szarfą i słodkim bukietem z żelków i pianek. Pozostali odważni panowie otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodkiego upominku, a wszyscy chłopcy prezenty i czekoladki. Uroczystość została zakończona odświętną kolacją. Spotkanie z okazji Dnia Chłopaka przygotowały panie Monika Błaszczak i Marta Musiatewicz.