Wolontariat

Wybory do Rady Wolontariatu

21 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Wolontariatu . Swoje kandydatury zgłaszali uczniowie, którzy chętnie angażują się w życie szkoły i działalność wolontariacką.  Głosowanie odbyło się w sposób tajny, równy i powszechny. Wzięło w nim udział 217 uczniów oraz pracowników szkoły. Nad poprawnością demokratycznych wyborów czuwał Komitet Wyborczy. Po zapoznaniu się z sylwetkami kandydatów społeczność szkolna wybrała swoich przedstawicieli.

Oto wyniki głosowania:

Dominika Czajkowska kl. II RTM -111 głosów

Natalia Łuć kl. II RTM- 94 głosy

Adrian Wetoszka kl.III RTB- 72 głosy

Aleksandra Janczura kl. II FTP- 71 głosów

Ewelina Górska kl. I MPT- 69 głosów

Gratulujemy!
Życzymy wytrwałości w dążeniu do postawionych celów oraz wielu sukcesów i samych fantastycznych inicjatyw w bieżącym roku szkolnym!