AktualnościSport

Wojewódzkie Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym

20 listopada nasi tenisiści reprezentowali Szkołę Wojewódzkich Mistrzostwach LZS. W zawodach wzięło udział aż 10 drużyn z lubelskich szkół. Rozgrywki podzielone były na kategorie dziewcząt(20 osób) oraz chłopców(28 osób), w których brane pod uwagę w ogólnej klasyfikacji były rozgrywki indywidualne oraz drużynowe. Nasze dziewczęta w składzie: Joanna Balak, Jowita Jakubiuk oraz Alicja Szymczak indywidualnie zajęły odpowiednio miejsca V-VII oraz VIII-IX, w grze deblowej natomiast IV miejsce. Dało im to wysokie III miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt.
Kategorię chłopców reprezentowali: Krzysztof Bodziak, Marcin Lipka oraz Artur Trochonowicz. Pojedynki w męskiej kategorii nie należały do łatwych. Marcin skończył rywalizację na miejscu XX, Arturowi również zabrakło szczęścia i po wyrównanej walce zakończył turniej na miejscu IX-XII. Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii indywidualnej okazał się Krzysztof Bodziak zdobywając tytuł Mistrza Województwa LZS. Grę drużynową chłopcy zakończyli na VIII miejscu.
W klasyfikacji ogólnej dziewczęta zajęły III a chłopcy IV miejsce.

Artur Paterek