AktualnościPraktyki

Praktyki w TECHMLEK

W dniu 12 września 2019 roku młodzież Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu gościła w firmie TECHMLEK w Pałecznicy. Firma TECHMLEK jako dystrybutor maszyn rolniczych i sadowniczych znanych marek przybliżyła uczniom asortyment najwyższej jakości. Celem spotkania była integracja wiedzy teoretycznej z praktyką. Takie przedsięwzięcia spajają oba obszary. Dzięki uprzejmości Pana Sławomira Machonia oraz Grzegorza Mitury mogliśmy bliżej przyjrzeć się maszynom rolniczym, a także obejrzeć ciekawą prezentację. Uczestniczyliśmy w dyskusji na temat  rolnictwa i prognoz z tym związanych. Nasze spotkanie zakończone było słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy za miłe przyjęcie i wielką życzliwość. Współpraca naszej szkoły z Firmą TECHMLEK jest dla nas bardzo owocna.

 

Uczniowie klasy IV FT oraz opiekunowie: Marta Marecka-Gierej, Anna Świderska