AktualnościKonkursy

VI Ogólnopolski Konkurs ,,Indeks dla Rolnika”

Konkurs ,,Indeks dla Rolnika” ma na celu popularyzację rolnictwa, pogłębianie wiedzy, poznawanie nowych technologii a nagrodą dla laureata będzie otrzymanie indeksu na Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
W tym roku do konkursu przystąpiły 23 szkoły, zgłaszając po  trzech kandydatów. Również nasza szkoła wytypowała trzech uczniów  jako reprezentantów. Byli to: Michał Dmitruczyk kl. III MTR, Sebastian Koter kl. III MTR i  Kamil Mostowiec kl. III FTP. Konkurs składał się z testu dotyczącego wiadomości z zakresu produkcji roślinnej i produkcji zwierzęcej. Konkurencja była bardzo duża, ale uczeń Michał Dmitruczyk zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w kwietniu na ww. Uniwersytecie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom,
a Michałowi życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.