3BT (Tech)Zdalne Lekcje

Użytkowanie i obsługa systemów mechatronicznych w rolnictwie 3BT 20.04.2020

Szanowna Młodzieży,

Temat: Systemy nawigacji satelitarnej w nawożeniu.

Kontynuujemy poprzedni temat. Chciałbym abyście bazując na wiadomościach z przerobionego już materiału napisali w jakie maszyny, urządzenia i oprogramowanie musi być wyposażone gospodarstwo rolne aby możliwe było pełne wykorzystanie systemów nawigacji satelitarnej w nawożeniu.

Pomocna będzie poniższa książka, gdyż w naszym e- podręczniku nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Wspominałem Wam o niej na początku roku szkolnego. Jeszcze raz ją rekomenduję, gdyż będzie przydatna także w przyszłym roku nauki. W jednym ze sklepów internetowych jest teraz w promocyjnej cenie 44zł.

Można też oprzeć odpowiedź na własnych doświadczeniach z pracy w gospodarstwie.

ROLNICTWO PRECYZYJNE

Wydawca:

Wydawnictwo Naukowe PWN

Notatkę sporządźcie w zeszycie. W stosownym czasie poproszę was o przesłanie jej.

Pozdrawiam, w przypadku pytań jestem dostępny na messenger w dowolnym czasie.

Tomasz Wiśniewski