Aktualności

Uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu wyróżniona w wojewódzkim konkursie plastycznym

Z radością informujemy, że Wiktoria Hurko – uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu została wyróżniona w konkursie plastycznym zorganizowanym pod hasłem „Mediacja rówieśnicza w szkole metodą przeciwdziałania agresji i niedostosowaniu społecznemu młodzieży”. Autorka plakatu starała się przybliżyć ideę mediacji, która ściśle wiąże się z efektywnym komunikowaniem się, poszanowaniem innych, współpracą i dążeniem do zgody. W swojej pracy przedstawiła mediacje jako trudny proces dobierania wielu elementów, które w efekcie końcowym mogą przynieść satysfakcję i porozumienie wszystkim stronom sporu.

Nagrodę rzeczową oraz gratulacje dla uczennicy przesłali: Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie oraz Kurator Oświaty w Lublinie.

Gratulujemy!

Szkolny organizator konkursu

Anna Gronowska