AktualnościInternat

Turniej Fifa 19

   Do harmonogramu imprez organizowanych w internacie na stałe wpisał się Turniej Fifa 19 rozgrywany na konsoli gier interaktywnych PS4 PRO. Odbył się w dniach 20- 27.05.2019r. Do turnieju przystąpiło 16 osób. Rozgrywki przebiegły zgodnie z Regulaminem. Do półfinału zakwalifikowały się 4 osoby. W meczu finałowym spotkali się uczniowie klas pierwszych; Jakub Chudek oraz Adrian Masłowski. Wyłonienie zwycięzcy nastąpiło po wykonaniu serii rzutów karnych. Turniej zakończył się wygraną dla Adriana Masłowskiego, drugie miejsce zajął Jakub Chudek, trzecie miejsce wywalczył Jakub Pirogowicz.

Nagrody sfinansowała Rada Rodziców ; I miejsce- słuchawki, II miejsce- kontroler do gier, III miejsce- Power bank.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi 13.06.2019r. podczas uroczystej kolacji.

Nad całością czuwali sędziowie w składzie: Sebastian Różnowicz, Grzegorz Momont  i Piotr Kaliszuk oraz wychowawca Agnieszka Wieczorkowska- Dudzik.

    Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym w Turnieju wezmą udział także nasi koledzy ze szkoły, którzy nie mieszkają w internacie.

 Młodzieżowa Rada Internatu