Aktualności

Świąteczny Webinar z Kolędami

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich chętnych osób uczących się języka niemieckiego w naszej szkole, w piątek 17 grudnia o godz. 18:00 odbyło się spotkanie świąteczne na komunikatorze Zoom.  Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu uczestniczyła w warsztatach niemieckojęzycznych online zorganizowanych przez Austriacki Instytut w Warszawie. Tym razem studentka z Niemiec –  pani Leonie przybliżyła w języku niemieckim  uczniom naszej szkoły zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Niemczech i Austrii. Rozśpiewana studentka  zaśpiewała z uczniami kilka kolęd i opowiedziała o nich ciekawe historie. W trakcie spotkania uczniowie brali również udział w quizach o tematyce świątecznej na aplikacji Kahoot, Pingo.

Organizatorem spotkania była: p. Justyna Hawryluk