AktualnościUncategorizedUroczystości

STUDNIÓWKA ZSCKR W JABŁONIU JUŻ ZA NAMI!

11 lutego 2023 r. uczniowie klas czwartych ZSCKR w Jabłoniu bawili się na swoim balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w Domu Weselnym Jarmuł w Parczewie.

Bal studniówkowy uroczyście rozpoczął się polonezem. Uczestników imprezy powitali Magdalena Trubaj oraz Łukasz Wapa. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły Pani Agnieszka Piekarska, życząc wszystkim wspaniałej zabawy oraz sukcesów na maturze.

Młodzież klas maturalnych wyraziła wdzięczność za troskę i trud wkładany w kształcenie i wychowywanie, składając kwiaty na ręce P. dyrektor Agnieszki Piekarskiej, wicedyrektor P. Marty Harasim Stańko, P. kierownik internatu Magdaleny Łukasiuk Marciniuk oraz wychowawców: P. Bożeny Kusiuk, P. Joanny Michaluk, P. Leszka Koczkodaja a także nauczycielom oraz zaproszonym gościom. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla rodziców – organizatorów balu. Tradycyjny polonez rozpoczynający zabawę był jednym ze spokojniejszych rytmów tego wspaniałego wieczoru. Uroczystość uświetnił też występ solowy, jednego z uczniów Jarosława Dzyra, który zagrał na akordeonie walca z filmu „Noce i dnie” ze specjalną dedykacją dla Dyrekcji i nauczycieli.
Aura cudownego wieczoru trwała bardzo długo. Jeszcze tylko sto dni i czeka nas kolejny egzamin – MATURA 2023. Jesteśmy pełni nadziei, że egzamin maturalny będzie równie udany, co nasz tegoroczny bal.

Z podziękowaniem za wspaniałą zabawę: Dyrekcji Szkoły, Radzie Pedagogicznej oraz Rodzicom

Maturzyści 2023