Aktualności

STUDNIÓWKA ZSCKR W JABŁONIU JUŻ ZA NAMI!

 „Bo coś w szaleństwie jest młodości,

 wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości

i rozumniejsze od rozumu”

Leopold Staff

 1 lutego 2020 r. uczniowie klas czwartych ZSCKR w Jabłoniu bawili się na swoim balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w Domu Weselnym Jarmuł w Parczewie.

 Ach, studniówka… Na samą myśl każdemu z nas, tegorocznych maturzystów robi się ciepło w okolicach serca. Poszukiwanie wymarzonych sukienek, butów, idealnie skrojonych garniturów czy dobieranie wysokości obcasów do wzrostu partnera i muchy do koloru kreacji towarzyszącej damy już za nami. I chyba musimy zgodnie przyznać, że elegancki bal udał nam się świetnie. Bal studniówkowy uroczyście rozpoczął się polonezem. Uczestników imprezy powitali Weronika Waseńczuk i Krystian Nadolny. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły Pani Agnieszka Piekarska, życząc wszystkim wspaniałej zabawy oraz sukcesów na maturze. Tradycyjny polonez rozpoczynający zabawę był jednym ze spokojniejszych rytmów tego wspaniałego wieczoru. Nie zabrakło także części artystycznej. Młodzież klas maturalnych wyraziła wdzięczność za troskę i trud wkładany w kształcenie i wychowywanie, składając kwiaty na ręce P. dyrektor Agnieszki Piekarskiej, wicedyrektor P. Marty Harasim Stańko, P. kierownik praktycznej nauki zawodu Sylwii Grzywaczewskiej, kierownika internatu Arkadiusza Lotka oraz wychowawczyniom: P. Beacie Waszczuk P. Markowi Oskowi P. Arielowi Chilczukowi a także nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla rodziców – organizatorów balu. Aura cudownego wieczoru trwała bardzo długo. Jeszcze tylko sto dni i czeka nas kolejny egzamin – MATURA 2020. Ale i tak jesteśmy pełni nadziei, że egzamin maturalny będzie równie udany, co nasz tegoroczny bal. Przecież tajemnicze, czerwone elementy naszych strojów muszą zdziałać cuda… Z podziękowaniem za wspaniałą zabawę: Dyrekcji Szkoły, Radzie Pedagogicznej oraz Rodzicom

 Maturzyści 2020.

Ten wieczór nie okazałby się tak wyjątkowy gdyby nie wkład i zaangażowanie Pani Bożeny Jarmuł wraz z pracownikami, Pana Piotra Kawki – DJ Vest, który zadbał o oprawę muzyczną, pana fotografa Grzegorza Gmitruka, Pani Elżbiety Lipki z kwiaciarni Kalia, Pani Bożeny Wołos oraz Pana Sławomira Białka -film.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy – Uczniowie i Rodzice