AktualnościSamorząd

Sprzątanie świata w ZSCKR

W piątek 20 września, jak co roku,  uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata- Polska 2019”. Hasłem tegorocznej, 26 edycji tego przedsięwzięcia było:  „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”

W ramach działań, pod opieką nauczycieli w czasie zajęć z wychowawcą i lekcji WF uczniowie porządkowali tereny w okolicy szkoły jak również te znajdujące się nieco dalej. Sprzątano m.in. teren i okolice stadionu i budynków szkoły oraz ulic Augusta Zamoyskiego, Jadwigi Tokarskiej, Kościelnej, 3 Maja, jak również odcinka drogi wojewódzkiej nr 815 przebiegającej na wysokości Jabłonia. Dziękujemy uczniom i opiekunom zaangażowanym w akcję oraz Starostwu Powiatowemu w Parczewie za dostarczenie niezbędnych w akcji materiałów.

                                                                             Opiekun Samorządu Uczniowskiego