Ogłoszenia

Społeczność ZSCKR w Jabłoniu pomaga zwierzętom ze schroniska w Lublinie

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły

 

Prosimy o wsparcie dla bezdomnych zwierząt, które przebywają w schronisku w Lublinie. Do końca lutego będziemy zbierać pieniądze, za które zakupimy karmę oraz koce i ręczniki, z których można zrobić posłania dla potrzebujących zwierząt.

Zachęcamy do adopcji psów i kotów ze schroniska, które mieści się przy ul.Metalurgicznej 5 w Lublinie. Można je odwiedzić codziennie (w dni robocze w godz. 10-19, w weekendy w godz. 10-15). Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem www.schronsko-zwierzaki.lublin.pl

Warto też przekazać 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Młodych Naukowców nr KRS: 0000304247 z dopiskiem: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

 

Za wszelką pomoc dziękujemy w imieniu zwierząt, które choć nie mówią, to potrafią nas tak wiele nauczyć i obdarzyć przyjaźnią.

 

Uczniowie klasy II FTP z wychowawcą

Psycholog szkolny