AktualnościSportUncategorized

Siatkarze ZSCKR w Jabłoniu II w rejonie

Po wywalczeniu awansu w zawodach powiatowych, nasza drużyna siatkarska reprezentowała szkołę na zawodach rejonowych w Białej podlaskiej, które odbyły się 10 marca. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z powiatów: parczewskiego, łukowskiego, bialskiego miejskiego i grodzkiego. Otwarciu zawodów oprócz Pani dyrektor IV LO w Białej Podlaskiej towarzyszył Pan Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Nasza drużyna w składzie: Kacper Stadnik, Daniel Kruk, Jakub Sałuch, Eliasz Biernacki, Maciej Zajączkowski, Marcin Stryczek, Bartłomiej Abramowicz, Filip Jabłoński, Kacper Woch, Dawid Wawryszczuk wywalczyli II miejsce pokonując Sportowe LO Międzyrzec Podlaski. W finale nasza drużyna uległa byłemu mistrzowi województwa – IV LO Biała Podlaska. Dziękujemy zawodnikom za udział, zaangażowanie i sportową postawę. Życzymy dalszych sukcesów.