AktualnościKonkursy

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego – „Najciekawsze zakątki naszego regionu”

Organizatorem konkursu „Najciekawsze zakątki naszego regionu” był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Zamoyskiego w Jabłoniu. Został on zorganizowany w ramach realizowanej innowacji „Tajemnice dziennikarstwa”. Konkurs był skierowany do uczniów naszej szkoły, którzy mieli za zadanie zrobić jedno lub dwa zdjęcia, które przedstawiają ciekawe miejsca w naszej okolicy. Głównym celem tego konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz jej ochronę, a przede wszystkim promowanie walorów przyrodniczo – historycznych w okolicy oraz rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań przyrodą i historią własnego regionu oraz fotografią. Zdjęcia do konkursu zgłosiło 30 uczniów, a najładniejsze fotografie wykonali:

1. Katarzyna Iwaszko – kl. III FTM

2. Kewin Stolarczuk – kl. III FTM

3. Daniel Kruk – IV FTR

Wyróżnienia otrzymali:

Mariusz Raczyński – kl. II PT

Justyna Naumczyk – III PT

Agnieszka Pasicz – kl. I BT

Jakub Rykucki – kl. III FTM

Jakub Stolarczuk – III FTM

Mikołaj Komarek – kl. III FTM

Julia Woźniak – kl. IV FTR

Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie, które wręczyła pani dyrektor Agnieszka Piekarska podczas podsumowania konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy wybranych fotografii, ukazujących najciekawsze zakątki naszego regionu, która znajduje się w pracowni języka polskiego (sala nr 10).

Małgorzata Semeniuk

Andrzej Dzieciuchowicz