1BT (Tech)1F4R (Tech)1FTR (Tech)1P4 (Tech)Zdalne Lekcje

Religia kl. IBT, IF4R, IFTR, IP4

Drodzy uczniowie kl. IBT, IF4R, IFTR, IP4.
W związku ze zbliżającymi się świętami tematy z religii nawiązują do okresu świąt Wielkanocnych. W ramach zajęć proszę wykonać prezentację multimedialną na temat „Tradycje i zwyczaje wielkanocne w naszym kraju”. Wykonaną pracę proszę wysłać w ciągu 2 tygodni na adres: gosia.lobejko@gmail.com
Zachęcam wszystkich do codziennej wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 20:30 w intencji zwalczenia koronawirusa. Przypominam, że Papież wraz z całym Kościołem modli się o zwalczenie epidemii; środa 25.03.2020 (godz. 12:00, odmawiamy Modlitwę Pańską), piątek 27.03.2020 (godz. 18:00) – papież będzie modlił się na placu św. Piotra.
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.