Aktualności

#RazemNaŚwięta

Dziękujemy Wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli naszą ubiegłoroczną akcję „Razem dla rodaków ze wschodu”. Przypominamy, że w 20- tej edycji akcji Polacy- Rodakom zbieraliśmy w szkole produkty żywnościowe, książki dla dzieci i artykuły szkolne. Przygotowane przez naszych wolontariuszy paczki trafiły do najbardziej potrzebujących polskich rodzin mieszkających na Ukrainie, za pośrednictwem Stowarzyszenia „Przeszłość- Przyszłości” z Puław.

Publikujemy podziękowania za okazaną pomoc, które przesłali nasi rodacy oraz list Pana Stanisława Gogacza- senatora RP. Zamieszczamy również zdjęcia z ubiegłorocznej akcji.

TEGOROCZNA AKCJA POLACY- RODAKOM w dotychczasowej formule nie jest możliwa ze względu na obostrzenia, w zakresie działalności publicznej.

PROSIMY o dobrowolne wpłaty na konto stowarzyszenia, z którym współpracujemy:

Stowarzyszenie „Przeszłość- Przyszłości” w Puławach

  1. Czartoryskich 8, 24- 100 Puławy

Nr konta: 80 1750 0012 0000 0000 3446 2957

z dopiskiem „NA AKCJĘ POLACY- RODAKOM”

Za zebrane środki stowarzyszenie przygotuje kolejne paczki dla potrzebujących.

Zachęcamy do przeczytania wszystkich listów, które przysłały osoby obdarowane paczkami w ubiegłym roku. Znajdziecie tam podziękowania i serdeczne życzenia.

 

Samorząd Uczniowski i Rada Wolontariatu życzą wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, aby dobro okazywane innym, zawsze do Was powracało ze zdwojoną siłą.

Życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

                                                                                      Samorząd Uczniowski

                                                                                      Rada Wolontariatu

Podziękowania