PSYCHOLOG SZKOLNY

Psycholog szkolny: Uzależnienia behawioralne – Internet.

Przez pandemię koronawirusa od kilku tygodni wszyscy jesteśmy zmuszeni do domowej izolacji. Więcej czasu spędzamy przed ekranami i w Internecie. Czy w tych okolicznościach bardziej niż zwykle jesteśmy narażeni na uzależnienia behawioralne, takie jak siecioholizm i fonoholizm? Warto się nad tym zastanowić i realnie ocenić swoją aktywność w Internecie.

 

Zapraszam do obejrzenia filmu edukacyjnego na temat zagrożenia uzależnieniem od Internetu, który został stworzony w ramach ogólnopolskiego projektu społecznego „Uzależnieniom behawioralnym mówię STOP!”.

 

 

 

Potrzebujesz porady psychologa, psychoterapeuty uzależnień lub prawnika?
Skorzystaj z nieodpłatnej porady!

poradnia@uzaleznieniabehawioralne.pl

Telefon zaufania  801 889 880 ( dyżur codziennie w godz. 17:00-22:00)

 

Możesz też skontaktować się ze swoim wychowawcą, pedagogiem lub psychologiem szkolnym.

 

Anna Gronowska