Uncategorized

Produkcja roślinna kl.2FT

24.06.2020r. Temat: Zabiegi agrotechniczne w uprawie roślin – powtórzenie wiadomości 

W ramach powtórki materiału ( 2 lekcje)

Dni Pola Minikowo 2020

Krajowe Dni Pola 2020 to unikalne w skali kraju wydarzenie, inspirowane chęcią prezentacji w jednym miejscu bogatej oferty firm zaopatrujących polskie rolnictwo w środki do produkcji polowej. Są wspólnym przedsięwzięciem Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie (COBORU) oraz Polskiej Izby Nasiennej. Patronat  udział w wydarzeniu zadeklarował  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (wraz z departamentami odpowiedzialnymi za doradztwo, badania i naukę, transfer wiedzy i innowacji rolniczych, szkolnictwo zawodowe).

Start

W zakładce wideorelacje są filmy które możecie obejrzeć ( podaję kilka – obejrzyjcie wszystkie)

 

Zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Pozdrawiam

Maria Korpysz