AktualnościUncategorizedUroczystości

Pożegnanie absolwentów 2022/2023

28 kwietnia 2023 r.  uroczystym apelem pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów.  Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią.
Pani Dyrektor Agnieszka Piekarska po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Rodzice uczniów wyróżniających się w nauce zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.
Pożegnanie absolwentów było wydarzeniem pełnym wrażeń i wspomnień. Prezentacja zdjęć, pozwoliła wrócić pamięcią do minionych czterech lat nauki w ZSCKR w Jabłoniu. Mamy nadzieję, że tegoroczni absolwenci będą mile wspominać tych, którzy tu zostali: dyrekcję szkoły, troskliwych nauczycieli  i wychowawców, pracowników administracji i obsługi oraz młodsze koleżanki i kolegów.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam sukcesów na egzaminie maturalnym, kontynuowania nauki na wymarzonych studiach i takiej pracy, która przyniesie satysfakcję. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja.