AktualnościInternat

Pomysł na nudę

Czas wolny w internacie można spędzić w różny sposób. Jedni lubią słuchać muzyki, drudzy grać na XBOX-ie, jeszcze inni czytać książki czy biegać, spacerować.

Od września mamy też możliwość wyjeżdżania na basen do Parczewa i Radzynia Podlaskiego. Organizatorem tych wyjazdów jest Kierownik internatu Pan Arkadiusz Lotek. Chętnie bierzemy w nich udział, gdyż jest to dobry sposób na poprawę swoich umiejętności pływackich i wspaniała okazja, by oderwać się od nauki oraz miło spędzić czas.

       Oprócz tego wychowanki internatu mają możliwość uczestniczenia w zajęciach fitness. Odbywają się one na sali gimnastycznej Gimnazjum im. W.Witosa w Jabłoniu. Dzięki nim niejedna z nas zrzuciła już kilka zbędnych kilogramów. Jest to też dobry sposób na odstresowanie się po ciężkim dniu spędzonym w szkole.

        Jak widać w internacie nie można się nudzić.

Sekretarz Młodzieżowej Rady Internatu

                                                                                        Dominika Czajkowska