Uncategorized

Organizacja produkcji gastronomicznej III MTP

Witam!!! 18.05.2020r
Temat: Planowanie produkcji potraw i napojów w zakładach typu otwartego i zamkniętego.
Zadania na dzisiaj :
1. Czynniki warunkujące planowanie produkcji w gastronomii otwartej
2. Etapy planowania w gastronomii otwartej
3. Czynniki planowania produkcji w gastronomii zamkniętej i jego etapy

Planowanie produkcji w lokalach gastronomicznych jest ważną czynnością i wymaga dużej staranności zarówna ze strony pracowników zajmujących się tym, jak również ze strony bezpośrednich wykonawców. Najczęściej realizowane usługi to usługi żywieniowe. Ich realizacja zależy od typu lokalu, sposobu obsługi oraz rodzaju gości. Materiały do lekcji znajdziecie w załączniku.
Planowanie produkcji potraw

Waszym zadaniem jest zapoznanie się z nimi , sporządzenie notatki. Potwierdzeniem aktywności jest przesłanie odpowiedzi na następujące pytanie? Jakie czynniki warunkują planowanie w zakładach typu otwartego? Jaki jest 3 etap planowania w zakładach typu zamkniętego ? Na odpowiedź czekam do 20. 05 2020.
Wszelkie pytania i informacje zwrotne należy kierować do mnie na e-mail – jolantazajac66@wp.pl lub poprzez e-dziennik wpisując w tytule wiadomości imię i nazwisko ucznia oraz klasę.
Pozdrawiam J. Zając