Aktualności

Ogólnopolski konkurs na plakat społeczny „Bądź wolny pod każdym względem”

Młodzież z internatu wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na plakat społeczny „Bądź wolny pod każdym względem”. Do konkursu przystąpiło sześciu  chłopców, którzy przygotowali po jednym plakacie na temat współczesnych uzależnień. Prace zostały wykonane dowolną techniką w formacie A4.

Konkurs został zorganizowany przez ZSCKR W Żarnowcu. Rozstrzygnięcie nastąpi poprzez przyznanie dwóch typów nagród – nagrody Komisji Konkursowej oraz nagrody publiczności.

Nagroda publiczności zostanie przyznana na podstawie głosowania publiczności przez facebook. Publiczność poprzez głosowanie (lajkowanie wybranego plakatu) przyzna jedną nagrodę główną uczestnikowi, którego praca zdobędzie największą liczbę głosów.

Głosowanie odbędzie się poprzez stronę internetową Organizatora (http://zsrzarnowiec.com.pl), w zakładce  konkurs „ Bądź wolny –  pod każdym względem” poprzez przekserowanie na profil szkoły na https://www.facebook.com/Zespół -Szkół- Centrum -Kształcenia- Rolniczego –w –Żarnowcu.

Głosowanie będzie trwało w okresie od 09 – 31.03.2020 roku. Włączmy się zatem do głosowania i życzmy naszym uczestnikom zdobycia wszystkich możliwych nagród.

                                                                                              Agnieszka Ludwisiak