Uncategorized

Obróbka materiałów – zajęcia praktyczne IBT gr.1

Temat: Katalogi części- zawartość. Katalogi części- wyszukiwanie części. Katalogi części- składanie zamówień.

Data: 07.05.2020
Ilość jednostek: 5 godz.
Witam panów
Do każdej maszyny rolniczej dołączana jest instrukcja obsługi. Zawiera ona dokładny opis tej maszyny (budowa, działanie, regulacje ). Dodatkowo producent dołącza katalog części, czyli książkę w której w postaci rysunków złożeniowych rozrysowane są wszystkie podzespoły maszyny. Katalog jest niezbędny w przypadku awarii maszyny i konieczności zakupu części zamiennych. Umiejętność szybkiego i sprawnego posługiwania się katalogiem części skraca czas remontu i często umożliwia samodzielną naprawę.
Przeanalizujcie przykładowe instrukcje (możecie też skorzystać ze swoich które posiadacie w domu)

http://rolczar.com.pl/katalogi/

Wśród różnych instrukcji proszę wybrać instrukcję C 330 i wypisać z katalogu części ilość sztuk rozmiary oraz oznaczenia katalogowe śrub wykorzystanych w bloku cylindrowym

Odpowiedzi proszę przesłać na mojego e-maila
Pozdrawiam
Marek Osek