Uncategorized

Obróbka materiałów zajęcia I B4 gr.II 27.04.20

Temat:Katalogi części- zawartość. Katalogi części- wyszukiwanie części. Katalogi części- składanie zamówień.

5 godz.

Witam panów

Do każdej  maszyny rolniczej dołączana jest instrukcja obsługi. Zawiera ona dokładny opis tej maszyny (budowa,działanie, regulacje ). Dodatkowo producent dołącza katalog części,czyli książkę w której w postaci rysunków złożeniowych  rozrysowane są wszystkie podzespoły maszyny. Katalog jest niezbędny w przypadku awarii maszyny i konieczności zakupu części zamiennych. Umiejętność szybkiego i sprawnego posługiwania się katalogiem części skraca czas remontu i często umożliwia samodzielną naprawę.

Przeanalizujcie przykładowe instrukcje (możecie też skorzystać ze swoich które posiadacie w domu)

http://rolczar.com.pl/katalogi/

Wśród różnych instrukcji proszę wybrać instrukcję C 330 i wypisać z katalogu części ilość sztuk rozmiary oraz oznaczenia katalogowe śrub wykorzystanych w bloku cylindrowym

Odpowiedzi proszę przesłać na moją pocztę

Pozdrawiam J Gubański