Uncategorized

Obróbka materiałów 1BT 26.03.2020

Szanowna Młodzieży!

Zaczynamy naukę zdalną. Większość praktycznych umiejętności wymaganych w programie nauczania dla naszego przedmiotu udało się już zrealizować lub przynajmniej rozpocząć realizację metodą tradycyjną, na warsztatach szkolnych. Po powrocie do kształcenia tradycyjnego, co planowane jest po świętach Wielkanocnych umiejętności te doszlifujemy. Tymczasem zajmiemy się tą częścią treści kształcenia, która jest bardziej teoretyczna i spokojnie ogarniemy to w formie zdalnej.

Zaczynamy od pasowania i tolerancji. Zagadnienie jest dość obszerne więc poświęcimy mu 15 tradycyjnych godzin lekcyjnych,czyli trzy tygodnie zdalnego kształcenia. Część z Was wie już o co chodzi, gdyż przy okazji zajęć o pomiarach wspominałem o tolerowaniu wymiaru.

Przesyłam Wam plik w którym jest wszystko to czego potrzebujemy. Na kolejne zajęcia wyślę Wam jeszcze tabelę tolerancji, gdyż ta którą macie w przesyłanym dziś pliku jest trochę „nie taka”

Na pierwszych wirtualnych zajęciach przyswajacie wiedzę ze stron 1-3. 

Weryfikacja zdobytej wiedzy będzie polegała na przesłaniu mi opracowanych zagadnień o które poproszę Was w stosownym momencie. Wszystko to czego będę od Was wymagał będzie w przesłanych materiałach, także „spoko luz” i „don’t panic” :-). Damy radę.

Pamiętajcie, że sytuacja w jakiej znaleźliśmy się jest wyjątkowa i bezprecedensowa dlatego wymaga od Nas wszystkich wzajemnego zrozumienia.

W razie pytań jestem dostępny na facebooku.

Pozdrawiam

Tomasz Wiśniewski

poniżej jest link do pliku, który przesyłam

.tolerancje i pasowania