AktualnościSportUncategorized

Nordic walking w ZSCKR w Jabłoniu

W związku z realizowaną przez nauczycieli wychowania fizycznego ZSCKR w Jabłoniu innowacją z nordic walking udało się zaprosić do naszej szkoły przedstawiciela Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej dr Krzysztofa Piecha – jednego z najlepszych fachowców nordic walking w Polsce (pod okiem którego nasi nauczyciele wychowania fizycznego uzyskali uprawnienia do prowadzenia zajęć). 17 kwietnia w celu dopełnienia założeń innowacji Pan dr przeprowadził warsztaty dla uczniów oraz nauczycieli „Nordic walking –  aktywność ruchowa dla wszystkich”. Zajęcia odbyły się na dwóch jednostkach lekcyjnych w miłej atmosferze i z dużym zainteresowaniem młodzieży. Była to również promocja AWF w Białej Podlaskiej, do której nasi uczniowie chętnie się wybierają w celu kontynuacji nauki. Spotkanie zakończono wspólnym pamiątkowym zdjęciem.