Aktualności

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Dnia 4 grudnia 2018 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyło się podsumowanie wyjątkowego plebiscytu Kuriera Lubelskiego NAUCZYCIEL NA MEDAL.  Najlepsi pedagodzy z całego województwa lubelskiego,  zwycięzcy  w plebiscycie  odebrali nagrody w postaci okolicznościowych  medali.

W czasie uroczystej gali wręczono  medal Marszałka Województwa Lubelskiego  Pani BEACIE  WASZCZUK , która zwyciężyła  w powiatowym etapie  NAUCZYCIELA NA MEDAL i zakwalifikowała się do wojewódzkiego finału. Przedstawiciele  klasy III MT Kamila Kwiatkowska i Weronika Waseńczuk  wraz z wychowawczynią uczestniczyły w uroczystej gali rozdania nagród.

Dziękujemy Pani dyrektor szkoły Agnieszce Piekarskiej  za umożliwienie  nam wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu, a pani Beacie Waszczuk gratulujemy.

Uczniowie klasy III MTR