AktualnościKonkursyZrealizowane

„Najciekawsze zakątki naszego regionu” – rozstrzygnięcie konkursu

Organizatorem konkursu „Najciekawsze zakątki naszego regionu” był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Zamoyskiego w Jabłoniu. Był on skierowany do uczniów naszej szkoły oraz uczniów klas VIII szkół podstawowych powiatu parczewskiego i powiatu radzyńskiego.

Głównym celem tego konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz jej ochronę, a przede wszystkim promowanie walorów przyrodniczo – historycznych w okolicy oraz rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań przyrodą i historią własnego regionu. Najładniejsze zdjęcia nadesłali: Paweł Karwowski ze Szkoły Podstawowej w Kostrach, Marcelina Michaluk i Rafał Kociel ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Parczewie oraz Hanna Supryn z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wybranych fotografii, ukazujących najciekawsze zakątki naszego regionu.

Joanna Michaluk i Małgorzata Semeniuk