PEDAGOG SZKOLNY

Monitorowanie losu absolwentów.

Monitorowanie losu absolwentów.

Dzisiaj mam zadanie dla klas IV technikum i III szkoły branżowej.

Przypominam, to o czym pisałam każdemu z Was na e-dzienniku. Nasza szkoła przystąpiła do unijnego projektu monitorowania losu absolwentów. Jednym z zadań, które musimy wykonać jest wypełnienie ankiety on-line przez uczniów klas kończących szkołę w bieżącym roku szkolnym. Planowałam wypełnienie ankiety w szkole w czasie lekcji ale wiecie, że w obecnej sytuacji jest to niemożliwe. Ale za to każdy z Was może to zrobić w dogodnym dla siebie czasie-indywidualne kody dostępu otrzymaliście przez dziennik. Ponawiam prośbę o jak najszybsze wykonanie zadania.

Więcej informacji na temat tego projektu znajdziecie w ulotce.Broszura MLASZ pbs

Marta Lewczuk