Sport

Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół Rolniczych i Ponadgimnazjalnych

W dniu 13.12.2018 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół Rolniczych i Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się w Potoczku. Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół z całego województwa lubelskiego. Po losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy B wraz z Nałęczowem i Biłgorajem.

Nasza drużyna wygrała z Nałęczowem 1:0 i zremisowała 1:1 z Biłgorajem. Niestety Biłgoraj wygrał 2:0 z Nałęczowem wychodząc z pierwszego miejsca naszej grupy i  mając na koncie o jedną bramkę więcej. Naszej drużynie przypadło grać o miejsca 4-6. Po wygranej z drużyną Piotrowic i Różańca zajęliśmy IV miejsce. Gratulacje naszej reprezentacji.

Skład reprezentacji: Jakub Siuciak, Marcin Władyczuk, Mikołaj Pajdosz, Jan Domański, Grzegorz Jędrzejewski, Marcin Trubaj, Mateusz Zarzycki, Kacper Wójtowicz, Jakub Dąbrowski, Mateusz Jaszczuk i Kacper Syryjczyk.

Nauczyciele w-f.