AktualnościSportUncategorized

Mistrzostwa województwa LZS

Nasi zawodnicy na mistrzostwach LZS województwa w tenisie stołowym

25 października nasi uczniowie wystartowali na wojewódzkich mistrzostwach LZS w tenisie stołowym. W rywalizacji wzięło udział 56 zawodników oraz zawodniczek z 11 szkół rolniczych oraz średnich. Zawodnicy startowali w grze indywidualnej oraz podwójnej. Naszą drużynę reprezentowali: Amelia Kalinowska, Natalia Cybul oraz Maja Jańczuk w kategorii żeńskiej oraz Bartłomiej Matejuk i Wiktor Korzeniowski w kategorii męskiej.

W klasyfikacji końcowej szkół dziewczęta zdobyły IX miejsce, natomiast chłopcy IV miejsce

Wyniki kategorii indywidualnej:

Kategoria żeńska:

Amelia Kalinowska – XVII miejsce
Maja Jańczuk – XVIII miejsce

Kategoria męska:

Bartłomiej Matejuk – IV miejsce
Wiktor Korzeniowski – XVII miejsce

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

Dziewczęta: VII miejsce

Chłopcy: II miejsceGratulujemy

Nauczyciele WF