AktualnościSport

Mistrzostwa Województwa LZS w tenisie stołowym

23 października w ZSTR w Piotrowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa LZS w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym. Na zawody zgłosiły się drużyny z 9 szkół. Rozgrywki rozgrywane były indywidualnie systemem radzieckim a w grze deblowej systemem pucharowym. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Jowita Jakubiuk, Kinga Cieniuch, Krzysztof Bodziak, Konrad Syryjczyk Paweł Balak oraz Daniel Wapa. W klasyfikacji indywidualnej dziewczęta zajęły miejsca w przedziale 10-12, w klasyfikacji drużynowej – 7 miejsce co dalo im 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej dziewcząt. Kategoria chłopców wypadla nieco lepiej. Indywidualnie 2 miejsce zajął Krzysztof Bodziak. Konrad Syryjczyk wywalczył 7 miejsce, Paweł Balak zaś miejsce 9. Zdobywając dodatkowo 8 miejsce w grze deblowej chłopcy w klasyfikacji ogólnej zajęli wysokie 3 miejsce.

 

Nauczyciele WF