Sport

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

5 grudnia na hali sportowej ZSP w Parczewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W sportowych zmaganiach wzięły drużyny z 3 szkół zarówno w kategoriach dziewcząt jak i chłopców. Mecze rozpoczynane były od pojedynków w grze pojedynczej, później rozgrywana była gra deblowa. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Jowita Jakubiuk, Paulina Cieniuch oraz Alicja Szymczak. Dziewczęta wywalczyły 2 miejsce pokonując drużynę ZSP Parczew. Chłopcy z naszej szkoły w składzie: Krzysztof Bodziak, Marcin Lipka i Artur Trochonowicz stanęli natomiast na najwyższym stopniu podium pokonując drużyny ZSP oraz LO Parczew. Obie drużyny zakwalifikowały się do Finału Rejonu Biała Podlaska, który odbędzie się w lutym 2019 roku.

 

Artur Paterek