Sport

Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej chłopców.

12 grudnia 2019 r. odbył się jeden z półfinałów Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej chłopców. W półfinale w Potoczku wystartowały drużyny z 8 szkół: ZSCKR Potoczek, ZSCKR Siennica Różana, ZSCKR Leśna Podlaska, ZSCKR Korolówka Osada, ZSCKR Okrzów, ZSCKR Sandomierz, ZSAiGŻ Radom, oraz drużyna naszej szkoły ZSCKR Jabłoń. Turniej rozegrany został w dwóch grupach:

Grupa A                             Grupa B

ZSCKR Leśna Podlaska        ZSCKR Potoczek

ZSCKR Korolówka               ZSCKR Okrzów

ZSAiGŻ Radom                   ZSCKR Sandomierz

ZSCKR Siennica Różana       ZSCKR Jabłoń

Z grupy A do półfinału turnieju awansowały drużyny ZSCKR Siennica Różana i ZSAiGŻ Radom, a z   grupy B  ZSCKR Sandomierz i nasza drużyna z kompletem zwycięstw. W półfinale turnieju ZSCKR Siennica Różana uległa drużynie ZSCKR Sandomierz 1:2, a drużyna ZSCKR Jabłoń pokonała ZSAiGŻ Radom 1:0 ( bramka – Jakub Siuciak 5 s. przed końcem meczu). Po zwycięstwie w półfinale nasza drużyna spotkała się z zespołem ZSCKR Sandomierz wygrywając 3:1 ( bramki: Mateusz Jaszczuk, Marcin Władyczuk i Jakub Siuciak) i awansowała do Finału Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych, które odbędą się 7 marca 2020 r. również w Potoczku.

Nasi zawodnicy odnieśli także sukcesy indywidualne: Mikołaj Pajdosz został uznany najlepszym bramkarzem półfinałów, natomiast Jakub Siuciak z 8 bramkami został królem strzelców.

Wszystkim dziękujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia 7 marca.

Nasz zespół wystąpił w składzie:Mikołaj Pajdosz, Jakub Siuciak, Marcin Władyczuk, Mateusz Jaszczuk, Marcin Trubaj, Mateusz Chwalczuk, Mikołaj Hołownia, Jakub Dąbrowski, Masłowski Adrian, Kacper Stadnik oraz Masłowski Mateusz.

 

Nauczyciele w-f.