Sport

Międzynarodowy Bieg Erasmusa+

Dnia 29 września na PGE Narodowym w Warszawie odbył się Międzynarodowy Bieg Erasmusa+,  w którym wzięła udział drużyna ZSCKR w Jabłoniu. W jej skład wchodzili : pan Ariel Chilczuk – nauczyciel języka angielskiego oraz uczniowie: Dominika Czajkowska, Grzegorz Jędrzejewski i Jakub Gruszczyk. Opiekunem grupy był pan Arkadiusz Lotek.

W zaciętej rywalizacji wzięło udział 75 drużyn, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Nasza ekipa zdobyła II miejsce w klasyfikacji beneficjentów programu Erasmus +. Podczas imprezy braliśmy udział także w przeciąganiu liny zorganizowanym przez Polski Związek Przeciągania Liny, a także tańczyliśmy zumbę. Mieliśmy okazję spotkać Olę Kot, a Natalia Soroka i Dominika Czajkowska przeciągały z nią linę i wystąpiły w programie EskaTV.

Dominika Czajkowska