AktualnościKonkursyZrealizowane

Międzyklasowy Konkurs Biologiczny na „Model Komórki Eukariotycznej”

1 marca 2021 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs biologiczny zorganizowany w klasach  I .  Zadanie konkursowe polegało na  przygotowaniu kreatywnego  ale jednocześnie rzeczywistego  modelu przestrzennego wybranej komórki eukariotycznej. W konkursie udział wzięli uczniowie klas: 1FTM i  1PT. Zdjęcia swoich prac konkursowych mogli przesyłać do końca lutego.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Mateusz Pawelec , klasa 1 FTM
II miejsce – Katarzyna Iwaszko, klasa 1 FTM

Gratulujemy!

Wszystkim uczniom  dziękujemy za podjęty trud i kreatywne podejście do tematu.  Zwycięzców zapraszamy w przyszłym tygodniu po odbiór dyplomów i upominków do sekretariatu szkoły.

Organizator konkursu:
Karolina Kalińska