Uncategorized

Materiały, narzędzia SEO

28 maja 2020r

Dzień dobry!

 

Dzisiaj zajmiemy się zastosowaniem pomp ciepła.

Temat : Zastosowanie pomp ciepła 1h

 

Pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Stosowane są w układach centralnego ogrzewania i chłodzenia, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz w systemach klimatyzacji. Mogą służyć także do podgrzewania wody w basenach.

Zastosowanie pomp ciekawie opisuje poniższy artykuł. Proszę się z nim zapoznać i jako pracę domową proszę w kilku punktach zapisać do czego możemy zastosować pompy ciepła.

https://www.kreodom.pl/instalacje/pompa-ciepla-komfort-w-zgodzie-z-natura-76.html?gclid=EAIaIQobChMIga2cmOLV6QIVxJrVCh3DHgNKEAAYASAAEgLrSfD_BwE

Przy podejmowaniu decyzji o montażu pompy trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych aspektów. Opisane są w poniższym materiale. Podajcie mi proszę trzy czynniki, które są Waszym zdaniem najważniejsze i dlaczego.

https://www.techsterowniki.pl/blog/pompa-ciepla–rodzaje-i-zastosowanie-w-budynkach-mieszkalnych

Dobrego dnia Wam życzę

Pozdrawiam RSo