3BT (Tech)3MTP (Tech)Zdalne Lekcje

Matematyka(rozsz)3BT+3MTP 11.05.2020

11.05.2020

Temat: Powtórzenie i utrwalenie wiadomości z działu granice i pochodna funkcji.

 Moi drodzy dzisiaj postaramy się wykorzystać poznane treści do rozwiązywania zadań. Ponieważ nie macie podręczników przesyłam Wam dzisiaj zadania na messengera. Część z nich jest rozwiązana, część trzeba rozwiązać. Dział, który skończyliśmy w całości zawiera treści z zakresu rozszerzonego. Obowiązuje on wszystkich z Was, bo wszyscy realizujemy matematykę rozszerzoną ale bardzo proszę osoby, które chcą zdawać maturę rozszerzoną o dokładne przećwiczenie wszystkiego co dzisiaj otrzymacie na messengera, ponieważ  zadania z tego zakresu zawsze są na rozszerzeniu.

  W tym tygodniu poćwiczymy rozwiązywanie tych zadań, nie będziemy pisać sprawdzianu tylko pracę na zaliczenie. Przyślę ją Wam później.

Konsultacje na messengerze dzisiaj 11.40-12.25. Potwierdzenie Waszej aktywności będzie przesłanie mi przepisanego zadania z dzisiejszej lekcji.

Pozdrawiam I.Sokołowska