Uncategorized

Matematyka(2g) 3BT+3MTP 14.05.2020

14.05.2020

Temat1,2: Powtórzenie i utrwalenie wiadomości o granicy i pochodnej funkcji.

Moi drodzy na dzisiejszej lekcji robimy zadania z karty pracy. Na rozwiązania czekam do jutra godz. 10.00. Ponieważ jest to dużo wcześniej zapowiadane powtórzenie potraktuję tą pracę jak sprawdzian. Osoby, które pracy nie oddadzą będą miały okazję przyjechać do szkoły na konsultacje o których mówił dzisiaj minister edukacji i zaliczyć dział ustnie. Zadania wprawdzie są tylko 4 ale są one bardzo pracochłonne i być może potrzebujecie na nie nawet więcej czasu niż te dzisiejsze 2 godz. Prace proszę wysyłać na messengera na priv. Konsultacje bez limitu czasowego, postaram się odpowiadać na wszelkie wątpliwości tylko proszę nie piszcie w godzinach nocnych – śpię!

zadania wysyłam na grupę razem z punktacją

Pozdrawiam I.Sokołowska