Uncategorized

Matematyka kl. 1 CG

Dzień dobry!

Dzisiaj i na następnej lekcji będziemy realizować powtórzenie wiadomości z funkcji.

Temat: Powtórzenie wiadomości – funkcje.

30.03.2020 (1h)

1. Uczniowie zapisują temat w zeszycie: Powtórzenie wiadomości – funkcje.

2. Uczniowie przypominają sobie pojęcia z tego działu – słowniczek str. 173 – 174 (wrzucam Wam skany słowniczka, w razie gdyby ktoś nie miał książki – SŁOWNICZEK)

3. Na podstawie pojęć ze słowniczka uczniowie rozwiązują krzyżówkę: Krzyżówka – powtórzenie wiadomości FUNKCJE

Krzyżówkę należy rozwiązać w oparciu o pojęcia ze słowniczka. Krzyżówkę można rozwiązać w zeszycie bez drukowania. Rozwiązania proszę przesłać na mojego messengera lub przez e maila – marlena.lotek1@gmail.com . Zdjęcie rozwiązanej krzyżówki będzie dla mnie potwierdzeniem Waszej obecności na zajęciach. Poprawnie wykonana krzyżówka będzie OCENIONA POZYTYWNIE. Czas na wykonanie zadania macie do czwartku. W razie problemów proszę pisać na grupie.

 

Pozdrawiam,

Marlena Lotek.